Güney Afrika Cape Town
güney afrika dil okulu

1) EC Cape Town Dil Okulu

ec capetown dil okuluGüney Afrika Cape Town; Değişik kültürlerin muhteşem bir doğada buluştuğu bir ortamda ingilizce öğrenmenin yeni ortamıdır. Son yıllarda en çok ziyaret edilen turistik yerlerden biri olan Cape Town rahatlatıcı atmosferi ve çok değişik kültürlerin yaşandığı yaşam tarzı ile Güney Afrika'nın "Gökkuşağı Ülkesi” olarak anılmaktadır. İki okyanusun birleşmesi ancak birbirine karışmaması ile ün yapan Cape Town, Güney Afrika' nın en güzel şehridir. Alabildiğine uzun kumsallar, şarap mahzenleri, altın madenleri, birbirinden farklı türde binlerce kuş çeşidi, Masa Dağı'nın eşsiz manzarası bu dağda bulunan 5000 üzerinde bitki çeşidi ile Cape Town birçok güzellik sunmaktadır.

EC Cape Town, 2002 yılına şehrin taec cape town dil okullarım merkezine modern bir bina üzerine kurulmuştur. Okul, merkezdeki bütün internet cafelere, restoranlara, mağazalara, barlara ve daha birçok sosyal aktivite alanına yakın bir merkezdedir. 10-15 dakikalık mesafede şehrin mükemmel güzelliklerini keşfetme imkanınız bulunmaktadır.
Kuruluşundan itibaren EC Cape Town İngiltere'deki ana şubenin büyük oranda desteği ve sunduğu kaliteli eğitimi ile birkaç yıl içerisinde tüm dünyada geçerli bir kurs sertifikası sunabilen bir kurum haline gelmiştir. Her pazartesi okulda yeni kurlar başlar ve yeni öğrenciler seviyelerinin ölçülmesi için basit bir sınava tabi tutulurlar.
Ders verilen 16 sınıfında internet erişimi dahil tam donanımlıdır ve sınıf mevcudu max 8 kişidir. Bunlara ek olarak okulda kütüphane ve öğrenci kafeteryaları hizmet vermektedir.

Güney Afrika Cape Town dil eğitimi fiyatları

Program

Haftalık Ders

1-8 Hafta

8+ Hafta

24+ Hafta

Genel İngilizce

20

165 Euro

125 Euro

115 Euro

Yoğun İngilizce

30

230 Euro

170 Euro

150 Euro

Birebir İngilizce

10

250 Euro

-

-

İş İngilizcesi birebir

10

290 Euro

-

-

Program ücretine ders, kitap ve materyalleri, ücretsiz internet erişimi, size özel düzenlenecek olan hoş geldin yemeği ve birçok geziyi içeren haftalık sosyal program dahildir. Kayıt ücreti 60 euro, havaalanı karsılama 30 eurodur.

Güney Afrikada Eğitim/Cape Town yerleşkesi konaklama opsiyon ve fiyatları

Aile Yanı

Çift Kişilik oda / Yarım pansiyon

119

Tek Kişilik oda / Yarım Pansiyon

133

Lüks Aile Yanı

Tek kişilik oda / Yarım Pansiyon

210

Ekonomik Yurt

Çift Kişilik oda / Yarım pansiyon
Tek Kişilik oda / Yarım Pansiyon

112
154

Lüks Yurt Konaklama / Mountain View Residence

Çift -Üç Kişilik oda / Self Catering

126

Tek Kişilik oda / Self Catering

168

2 )good hope studies dil okuluGOOD HOPE STUDIES Cape Town Dil Eğitimi

güney afrika'da eğitimGood Hope Studies, Güney Afrika'da bulunan en iyi ingilizce dil okulları'ndan biridir. Öğrencilerimiz okulun yıllar öncesine dayanan tecrübe ve bilgi zenginliğinden faydalanmaktadır.Good Hope Studies dil okulu, iki tane yerleşim seçeneği sunmaktadır: Bunlardan biri Newlands'de bulunan okul; Bu seçenek, güvenli ve sessiz bir ortamda eğitim görebileceğiniz yeşil bahçeli bir ortam sunuyor. Aynı zamanda, canlı alışveriş merkezlerine de kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıkta yer alıyor. Ya da ikinci seçenek olarak, şehir merkezinde yer alan okulumuzda eğitim görmeyi seçebilirsiniz; Cape Town'un tam kalbinde, ana tren istasyonundan birkaç adım uzaklıkta bulunan okul, ana yaya yolu üzerinde, lüks bir ofis binasında yer almaktadır.

 

güney afrika eğitim
Good Hope Studies, saygın uluslararası bir kurum olan IALC (International Association of Language Centres) (Dil Merkezleri Uluslararası Derneği) üyesidir. Düzenli yerinde incelemeler ve katı düzenlemeler çok yüksek kalitede bir eğitimi garanti etmektedir. Öğrencilerimiz birinci sınıf tesislerin, rahat sınıfların, bahçenin (Newlands yerleşkesinde), bireysel çalışma bilgisayarlarının, ücretsiz internet erişiminin, kablosuz ağın, kütüphanenin, okul otobüsünün, ve daha birçok imkanın tadını çıkarabilmektedirler.

 

cape town dil eğitimiDünyanın her yerinden insanlarla tanışmak ve konuşmak öğrenciler veya diğer dil eğitimi almak isteyenler için oldukça önemlidir. Güney Afrika'nın en eski ve en büyük dil okullarından biri olarak aynı zamanda mümkün olan en iyi ulusal çeşitliliği bu okul size en güzel şekilde sunuyor.Tüm bunların içinde en önemlisi öğretim kadrosunun kalitesi. Good Hope Studies dil okulu, öğretmenlerinin birçoğu, Cambridge'den uluslararası tanınan CELTA yeterliliğine, ve bazıları ayrıca DELTA yeterliliğine sahiptir. GHS, Cape Town'da CELTA sertifikası için öğretmen yetiştirme kursları veren iki merkezden biri olduğu için yüksek kaliteli devamlı olarak öğretmenlere sahiptir.

 


Copyright © Cape Town'da Eğitim